Selekcja, czyli nadchodzi czas głąbów kapuścianych.

Selekcja, czyli nadchodzi czas głąbów kapuścianych.

Selekcja negatywna: kto nie wierzy w zamach smoleński, ten wypada. No i zostaną sami idioci. Największe głąby są obecnie odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo! Niestety zapowiada się, że będzie jeszcze gorzej:

3 miliony złotych miało do rozdania Ministerstwo Sprawiedliwości i właśnie tyle dostanie Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Sprawa jest tak absurdalna, że nie wiadomo jak to skomentować. Redemptorysta Tadeusz Rydzyk stworzył dzieła, w których ekspertami są dziadki leśne lub sfrustrowani naukowcy, których nikt nie bierze na poważnie. Toruńska szkoła dobrodzieja Tadeusza to projekt kształcenia kadr z wyższym wykształceniem, które to kadry mają przejąć kontrolę nad świadomością Polaków. Media Tadeusza są „Jedynym” głosem prawdy na rynku informacyjnym. Tylko w Tym Radiu, Tej telewizji i Tym Dzienniku, pracują profesjonaliści prawdziwi dziennikarze, którzy prawdzie się nie kłaniają.

Celem konkursu „Opracowanie i wdrożenie programów szkoleń medialnych dla pracowników sądów i prokuratury”, było usprawnienie procesów komunikacji w polskim wymiarze sprawiedliwości.

Wszystko przyjmą na klatę! Aż strach pomyśleć w jaki sposób będzie wyglądała ta komunikacja na poziomie urzędów. Adepci będą uczeni w jakiej formie będą przekazywać informacje wrażliwe, a eksperci będę im doradzać.

Ekspert RM
Masoni są narzędziem szatana, a ich znakiem jest słońce. Zwróćcie uwagę, że ten znak starają się umieścić wszędzie. Na przykład w Polsacie się ono pojawia i na butelkach wody “Bona qua” i jako logo partii UW. Żebyśmy mieli kilkaset takich ojców Rydzyków w Polsce, to nie musielibyśmy się bać masonerii.

Od początku zaczną współcześni komisarze tropić ślady szatańskiej działalności, a wszystko to dzięki temu, że będą mieli na to odpowiednie środki…

Szkolenie będzie składało się z części teoretycznej (maksymalnie 25 procent czasu zajęć) i części praktycznej. Na 3-milionowy budżet złożył się Skarb Państwa (15 procent) i Unia Europejska (pozostałe 85 procent)

źródło 

Przed kasą z żydowsko/masońskiej Unii, która jest dziełem samego szatana też się nie uchylają, tylko nadstawiają szeroko kieszenie.

Toruńska uczelnia opracuje teraz program przygotowania rzeczników prasowych i pracowników biur prasowych sądów i prokuratur, do pełnienia swoich funkcji, przygotowania prezesów sądów i szefów prokuratur (ich zastępców) do kontaktu z opinią publiczną za pośrednictwem mediów. Przeprowadzi szkolenia medialne dla co najmniej ośmiuset uczestników

To dopiero będzie kabaret! Słuchając Radia Maryja, oglądając, TV Trwam, TV Republika, czy jakąkolwiek inną wersję gadzinówki medialnej można zobaczyć, jak nie powinno wyglądać dziennikarstwo. Dyletanci z wysokiej jakości sprzętem medialnym i państwowymi dotacjami jest w stanie zawojować rynek kompletnymi bzdurami. Wyssanymi z palca teoriami, które popierane są przez tak zwanych badaczy naukowych, którzy nie mają pojęcia, co badają i jaki otrzymują wynik.

Ekspert na antenie RM:
– Weźmy słowo “komputer”. Wszystkie litery w tym słowie przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnóżmy przez 6. Co otrzymamy?

Otrzymamy 666.

A wiec komputer i internet to narzędzia diabla.

Podobne rewelacje się na porządku dziennym. Eksperci wyciągają z kapelusza królika i twierdzą, że złapali za rogi Belzebuba.

Zgłaszające się podmioty musiały także wykazać, że posiadają odpowiednie zaplecze.

bezkomprolisowo.pl 

Świadectwo od proboszcza i prawicowo-narodowo-katolickie nastawienie. Tadeusz Rydzyk wyszkoli kolejnych „Urbanów” i posłów w typie Pięty, którzy będą tłumaczyć, że zamykają do więzień wrogów narodu. Ich przekaz będzie ozdobiony przekazem, że to dzięki różańcowi przestępcy będą wieszani na medialnych drzewach.

Głównym doradcą będzie obecny Minister Obrony Antoni Macierewicz, który skutecznie wszystkim wbije do głowy, że film po tytułem: „Smoleńsk” jest formą dokumentu, w którym został udowodniony zamach. Minister Antoni Śmigło lubi zarabiać dodatkową kasę.

Przyszli medialni przedstawiciele prokuratorów i sądów zostaną zindoktrynowani politycznie i zastraszeni przez ministra Ziobro, który ma haki na każdego. Ciekawe swoją drogą czy zna zawartość utajnionego aneksu z Raportu likwidacji WSI, na którego ujawnienie nie zdobył się prezydent Lech Kaczyński ani nie robi tego obecny Pisowski prezydent. Czyżby prawda była aż tak porażająca, że znany ze swojej bezkompromisowości w obnażaniu wrogów narodu Antoni Macierewicz milczy w tej sprawie jak zaklęty, mimo że obiecywał odtajnić?

Na dodatek PiS chce wykończyć jednoosobową działalność. Posunięcie jest co najmniej dziwne. Jak zwykle nie wiadomo, czy to nie jest kolejny pomysł, który zacznie być realizowany bez żadnego planu na gorąco i w opozycji do każdej opozycji. Czy też jest to celowe działanie, które ma na celu powrót do czasów PRL? Powód może być prosty, jednoosobowe firmy są samodzielne. Są sobie sterem i żeglarzem, a zwłaszcza tak cenieni fachowcy, jak informatycy. Jak wiadomo w socjalistycznej Polsce, pracowało się w zakładach państwowych, w których każdy wiedział, co ma robić, a jak nie wiedział, to się pytał zakładowego sekretarza partii.

– Tym pomysłem zmusicie do emigracji z kraju ostatnich specjalistów, którzy tu zostali. A kiedy ostatni programista wyjedzie za granicę, nawet strona PiS.org będzie wyglądała jak wsiowy blog. Niech sobie ją prezes albo jego młodzieżówka sami ustawiają – mówi szef kilkuosobowego zespołu programistów, który pracuje dla banków, linii lotniczych i wielkich biznesów handlowych. 

Niektóre komentarze rozprawiają się z nowym pomysłem wydojenia podatników w sposób bezwzględny.

przechwytywanie

Coś takiego nie może wiecznie uchodzić bezkarnie – albo to się szybko skończy, albo wylądujemy jak tupolew w Smoleńsku!

 

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *