Kaczyzm nie ma w Polsce racji bytu

PiS praktycznie jest skończony. Jedynym wyjściem jest prowokowanie suwerena w celu ograniczenia mu swobód obywatelskich. To było jasne od samego początku. Wiedzieli o tym politycy, działacze społeczni, wiedział suweren. A jednak mimo protestów PiS systematycznie depcze konstytucję i realizuje plan stworzenia kraju feudalnego pod nadzorem polskiego papieża Rydzyka.

Tylko omotani wyznawcy sekty pisowskiej i ludzie, którzy sprzedadzą się każdej władzy, nie widzą, że nastąpił paraliż w łańcuchu dowodzenia Sił Zbrojnych. Kiedyś Westerplatte broniło się tydzień dzisiaj całej Polsce może uda się zamknąć w trzech dniach. Nasze położenie geograficzne z punktu militarnego jest oczywiste, tak jak rozstawienie placówek NATO, które mają za zadanie obronę granicy Niemiec. Polska jest wkalkulowana w straty wojenne. Oczywiście każdą rzecz można zracjonalizować i tak jest w przypadku sił zbrojnych złożonych z najsilniejszych państw zachodu. Polska jest tylko regionem częścią ogólnego pola bitwy, nie ma się co oszukiwać, tu żadne analizy nie są potrzebne, wystarczy porównać proporcje.

Obecna władza wygrała dzięki tuleniu lęków egzystencjalnych narodowokatolickiemu elektoratowi. Internet swojego czasu ociekał krwią niewinnych chrześcijan, mordowanych przez terrorystów. Twarda ręka PiS-u miała postawić tamę napływu islamskiej ludności. Islam nie jest religią pokoju, tak jak nią nie jest judaizm i chrześcijaństwo. Politycy PiS-u bawią się odbezpieczonym granatem, bo wykorzystują nastroje rasowe i twierdzą, że w jakimś stopniu są one do zrozumienia… powiedzieć o tym, że to głupota to powiedzieć mało. Politycy liczą się z tym, że lęki społeczne potrafią doprowadzić do czynów haniebnych, więc zabezpieczają tyły.

Beata Kempa o ustawie inwigilacyjnej – Te narzędzia są bezpieczne odpowiedzialne i w żaden sposób nie są zamachem na wolność człowieka, który zachowuje się poprawnie i zgodnie z przepisami. One są zamachem, ale na wolność terrorysty.

Okopress  – ABSURD. NIE MA ROZRÓŻNIENIA NA PRAWA CZŁOWIEKA I PRAWA „TERRORYSTY”

Takie szkodniki społeczne jak Kempa posuną się do każdego świństwa, byle straszyć swoich wyznawców.

– Czy wy nie macie ani honoru, ani żadnej wrażliwości, żeby tu wprowadzać politykę? – odparł pytania reporterów o Misiewicza szef MON. Człowiek, który do celów politycznych wykorzystuje religię, słabości ludzkie, brak edukacji. Człowiek, który nagminnie narzuca podwładnym czczenie kłamstwa o zamachu w Smoleńsku. Człowieku, który rozłożył na łopatki resorty siłowe, rząd, prezydenta i głównego mafioza posła Kaczyńskiego. Teraz panowie poszli na noże, każdy pokaże, jakie ma kwity na drugiego. Stawiam na to, że wygra Macierewicz, który po katastrofie pędził do kancelarii prezydenta, aby posprzątać biurko i sejf. Tak się zafiksował w swojej wizji, że zapomniał wstąpić na miejsce katastrofy.

Przedstawienie trwa i wbrew pozorom nie do końca jest ono kontrolowane przez prezesa. Bijatyka między Kaczyńskim, Dudą, Macierewiczem daje pole do popisu Ziobrze. Powszechnie wiadomo zaś, że pan Zbyszek serdecznie nienawidzi Kaczyńskiego Macierewicza Dudę i Szydło. Sytuacja się zmieniła pełną kontrolę… uzyskał Ziobro, który przy milczącej zgodzie super sołtysowej p.o. premiera Beacie, powiem krótko jestem Szydło i nie dam się nikomu sterować, właśnie uzyskał kontrolę nad przyszłymi procesami z politykami Pis-u w roli głównej. Teraz pan Zbyszek może wsadzić do ciurmy każdego kto mu przyjdzie do głowy, a fantazję to minister ma, że czapki z głów proszę Państwa.

Minister Ziobro, doktor samo dobro

Okazało się, że jak już pan Zbyszek nabrał przekonania, że jest „nastawiony wewnętrznie sceptycznie” co do postaw i wyborów życiowych swoich kolegów, postanowił bandytów nagrywać w tajemnicy.

Zastosował metodę prowokacji pod operacyjną nazwą „kontrolowany zakupu narkotyków” w postaci skręta z marychy. Swoich kolegów nagrywał, gdzie się dało: w pokojach akademickich, na imprezach, namawiając ich do sprzedaży zioła, tak by udowodnić, że oskarżeni nie dość że ściągają okupy, to jeszcze zajmują się dilerką. Kumple nie chcieli mu towaru sprzedać, tylko dawali za darmo; jasnym więc stało się dla pana Zbyszka, że tym sposobem chcieli uzależnić go od THC.

Żeby zaś sąd później nie miał wątpliwości, skąd oskarżeni wiedzieli, że pan Zbyszek może mieć kasę na okup, to w razie czego zawczasu pokazywał złoczyńcom swoje wyciągi z banku. Sąd jednak stwierdził, że nie będzie taśm odsłuchiwał, o których istnieniu pan Zbyszek przypomniał sobie dopiero po trzech latach.

Do władzy dochodzą ludzie jeszcze bardziej niebezpieczni. Młode pokolenie wilków z ONR-u i Radia Maryja złapią naród za twarz dzięki ministrowi Ziobro i Kamińskiemu. Ich wycofanie w kwestii Antoniego jest jednoznaczne. Nie liczy się kto jest prezydentem premierem, liczy się to, co na nich mamy. I nikt im nic nie zrobi.

Minister sprawiedliwości będzie zwierzchnikiem dyrektorów sądów. Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelę Prawa o ustroju sądów powszechnych z 23 marca 2017 roku – poinformowała w środę Kancelaria Prezydenta.

Jedno trzeba przyznać rzadko który naród tak często obala systemy polityczne, jak Polacy. Najpierw komunę a teraz Kaczyński pokazał, że można w świetle jupiterów z palcem w nosie skopać dupę demokracji. To wbrew pozorom nie jest takie złe, bo następnym razem suweren wcześniej się opamięta i będzie chciał stworzyć mechanizmy kontroli władzy. Trzeba zacząć poważną debatę nad Konstytucją, Konkordatem. Rydzyk, Macierewicz, Kaczyński i reszta pisowskiej bandy muszą być rozliczeni ze swoich działań, inaczej państwo traci sens, a obywatele mogą zacząć świadomie łamać prawo.

4 thoughts on “Kaczyzm nie ma w Polsce racji bytu

 1. Podobnych wyimaginowanych bzdur dawno nie słyszałem. Słowo „kaczyzm” jest tutaj negatywnie nagłaśniane. Ale Kaczyzm to :patriotyzm, uczciwość i dbałość o Polaków. Jeśli myślisz że „Tuskizm” wróci, to pobożne twoje życzenie i niespełniony sen zlasowanego lewaka, któremu nie wiedzieć czemu uśmiecha się gęba do : cwaniactwa, niekompetencji, niedotrzymywania obietnic przedmiotowego traktowania Polaków. A co do unii gdyby dalej trwały rządy ukochanych przez ciebie tuskopodobnych mielibyśmy na ulicy tabuny ciemnych bandziorów.

 2. Problem w tym, że Ty nie rozumiesz za bardzo, co się dzieje i na dodatek masz fiksację na punkcie PiS-u a lub płacą Ci za wpisy nie mi to oceniać. Ale skoro tu jesteś i jesteś zwolennikiem sekty pisowskiej, to bierzesz też na siebie odpowiedzialność za to, co wyprawią Twoi wybrańcy.

  Szkoda tak naprawdę dyskusji w tym tonie, jaki narzucasz. Nie odnosisz się do tekstu, tylko zgadujesz jaką opcję polityczną preferuję, a tak na marginesie to nie jest PO, a o moich poglądach politycznych kompletnie nic nie wiesz. Za to wiesz, że… to wina Tuska, taki skrót myślowy, który stosują zwolennicy PiS-u.

  Napisałeś:

  „Słowo „kaczyzm” jest tutaj negatywnie nagłaśniane.”

  – Jest nagłaśniane negatywnie, bo jest negatywne. Przekaz jest zgodny z rzeczywistością.

  W dalszej części stwierdzasz:

  „Ale Kaczyzm to:patriotyzm, uczciwość i dbałość o Polaków.”

  – Czy w Twoim mniemaniu patriotyzmem jest łamanie konstytucji? Abyśmy nie brnęli w dyskusję, to nadmienię, że czy się to komuś podoba, czy nie Konstytucja obowiązuje, można ją zmienić, ale nie można jej łamać. Podstawowym problemem jest legalność władzy, która zdobyła ją właśnie dzięki Konstytucji. Czy Ty jesteś za tym, aby łamać najważniejszy akt prawny w kraju? Wspierasz podejrzanych o przestępstwo?

  Pojawienie się Tuska w tle dyskusji ze zwolennikiem gównianej zmiany, jest tylko kwestią czasu.

  ” Jeśli myślisz, że „Tuskizm” wróci,”…

  Najprawdopodobniej wróci.

  I co wtedy z gównianymi zmianami, takimi jak inwigilacja obywateli, ograniczania swobód obywatelskich? Jest dla Ciebie różnica, kto Cię podsłuchuje i kto Ci zagląda w gacie?

  A to fragment tak zwanej gówno prawdy:

  „…mielibyśmy na ulicy tabuny ciemnych bandziorów.”

  Tego po pierwsze nie wiesz, tym bardziej że mają w dupie nasz socjal, więc nie strasz.

 3. Nie jestem zwolennikiem sekty ani żadnym płatnym najemnikiem PIS. Jestem normalnym człowiekiem , który się dziwi, że za nic mają 14 afer zrobionych przez PO, którzy dowiedzieli się z afery taśmowej co PO sądzi o Polakach, których Tusk (również mnie bo na niego głosowałem) oszukał obiecując niższe podatki 3×15% a podniósł VAT, podniósł mi i mojej żonie wiek emerytalny bez konsultacji, podpieprzył OFE itp. itd. A teraz wyją bo odrywanie ryja od koryta boli i niestety można być za złodziejstwo rozliczonym. A jeśli chodzi o konstytucję to pO zaczęło wpychać swoich pupilków na siłę, bezprawnie i wtedy jakoś nie grzmiałeś. Jeśli powyższego nie widzisz to albo masz cośś ze wzrokiem, albo pamiecią albo masz wypraną zdolność do logicznego myśleni. Tak czy inaczej potrzebujesz ingerencji psychologicznej alb medycznej.

 4. Masz obsesję na punkcie PO jak typowy zwolennik PiS. Problem w tym, że PiS nic z tym nie zrobi, bo mieli i mają coraz więcej na sumieniu ot choćby SKOK to afera, która kapeluszem przykrywa większość przekrętów PO.

  Skoro tak Ci zależy na Polsce, to podejdź do sprawy adekwatnie. Żadne przekręty PO nie usprawiedliwiają przekrętów PiS-u. Te teksty o ryju z koryta to śmiech na pustej sali, każda władza tak miała, a kumulację zbiera PiS — spółki skarbu państwa, przekręt z wycinką itp. Problemem nie jest PO tylko PiS i PO, bo te dwie partie bez siebie nie istnieją.

  À propos PO to gdzie są te aresztowania, sprawy sądowe po urządzonym przez pisowców w sejmie kabarecie pod tytułem — audyt?

  Pisałem Ci wcześniej już, że PO nie jest moim pupilkiem, ale to nie ma żadnego znaczenia, bo liczy się to, że to i tak wina PO.

  A to praktycznie kończy naszą dyskusję:
  Cyt: „Tak czy inaczej potrzebujesz ingerencji psychologicznej alb medycznej.”
  Tak kończy ktoś, kto nie ma argumentów i ma lunetowe myślenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.