Powiało grozą…

i nadzieją, że sekta smoleńska może odejść w zapomnienie raz na zawsze. Nie można po prostu zignorować doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez wysokiego rangą ministra MON.

Doniesienie jest oparte o twarde dowody, które na całe szczęście stały się informacjami powszechnie dostępnymi w sieci. Teraz czekamy kiedy Waszczykowski razem z rządem, zerwą stosunki dyplomatyczne z Rosją i zaczną przygotowywać naszą Husarię w postaci WOT do skopania tyłków Moskalom.

Antoni M. jest podejrzany o zdradę tajemnic państwowych… daj mu jego boże sprawiedliwy wyrok. Jednak przed wyrokiem możemy liczyć na wodospad informacji na pozór sprzecznych, ale gdy przyłoży się do tego profil psychologiczny przeciętnego pisowskiego polityka, to możemy być pewni, że teraz zacznie wylewać się szambo z koryta. Związek emocjonalny z Misiewiczem został rozegrany przez obie strony.

Konia z rzędem temu, kto uwierzy, że Kaczyński z Dudą nie wiedzieli, komu wkładają naładowaną armatę do łap i kim jest ministrant, pupilek Rydzyka niejaki magazynier w aptece Misiewicz. Kaczyński rozpoczął utylizację Antoniego.

W tym celu Kukiz, który zeszmacił się do końca razem z Dudą machają korespondencją, jaką wymieniają się z ministrem MON. Misiewicz zostaje za hibernowany, Berczyński podaje się do dymisji, po tym, jak mu Antoś dał dostęp do tajnej umowy handlowej z Francją, ale dalej pracuje w komisji. Misiewicz napada placówkę NATO, za co otrzymuje order odwagi i sprawność lojalnego skauta.

Oni rzeczywiście traktują suwerena, tak jakby nie był w pełni władz umysłowych.

Tymczasem podejrzany o zdradę narodową, człowiek, na którym ciąży odpowiedzialność za mataczenie w śledztwie Smoleńskim za państwową kasę tworzy prywatną armię, która wysysa pieniądze z budżetu MON.

Ministerstwo obrony narodowej zdążyło nas przyzwyczaić, że przy okazji WOT liczby ciągle się zmieniają i nie warto się do nich przywiązywać. Najpierw planowana liczebność całej formacji – z 45 tysięcy we wrześniu 2016 roku wzrosła do obecnych 53 tysięcy. Później, koszty – z 400 milionów złotych zabezpieczonych w budżecie MON na ten rok, do 1 miliarda złotych
Zastanawiam się co na to król Jezus i tak często przyzywana w cotygodniowych felietonach, przez uduchowionego Antoniego, Maryja?
Przechwytywanie
Zgodnie z logiką,  po rozpadzie lub wprowadzeniu stanu wyjątkowego przez Rząd, wspierający PiS Episkopat, sekta smoleńska, Rydzyk oraz prawicowe media, wraz z tubą rządu publiczną telewizją, powinni wyjść z tego kabaretu nieźle poobijani. Swoją drogą pożyteczny idiota i naczelny łgarz PiS-u z wyrokiem, Jacek Kurski robi wszystko, żeby ośmieszyć PiS i wiarę katolicką, realizując swoją złotą zasadę, że ciemny lud to kupi, w obecnej sytuacji widać wyraźnie jaki lud wyborców na myśli miał Kurski.

Cele które stawia sobie Kurski.

  1. Doprowadzić media do kompletnej ruiny finansowej.
  2. Obrzucać błotem tych którzy się z niego śmiali i którzy go skazali na banicję za wygadywane brednie i brak własnych poglądów.
  3. Wypompować przez spółki kasę i popłacić kolesiom.
  4. Wysłać windykatorów do domów suwerena żeby zbierali na tacę dla Kurskiego, tak mógł zgodnie z wolą Rydzyka kontynuować dzieło.

Lejąca się z ekranów propagandowa sieczka, rodem z podstawówki osiąga nowe możliwość, a celem nadrzędnym jest myślenie… zobaczymy ile się da zachachmęcić.

Okres, w którym Kaczyński z Macierewiczem zaistnieli na scenie politycznej, będzie dla historyków i badaczy ciekawym przypadkiem społecznych zależności i postrzegania docierających do mózgu informacji. Wyznawcy biskupów i gównianej zmiany mają założone „filtraki”, które dokonują odwróconej osmozy za pomocą membrany ciśnienia. Membrana utkana jest z mieszanki katechizmu, ewangelii, dziwacznych wizji religijnych, lęku przed piekłem i wszechobecnym spiskiem Masonów, Żydów i oczywiście naczelnego Szatana Tuska…

Smoleńsk stanie się symbolem polskiego piekiełka, w którym zabobon miesza się z lękiem przede wszystkim, czego się nie rozumie lub o czym się marzy, ale wstyd się przyznać. – membrana działa.

Seria kolizji transportowych spowodowanych przez polityków partii rządzącej to nie przypadek. PiS swoją tożsamość buduje na katastrofie w Smoleńsku, a kolejne kolizje doprowadzą w końcu do kolizji z suwerenem i to będzie koniec snów w Pisie o potędze i zapomnianym królu Jezusie, którego sami wsadzili na tron. Ponoć Jezus mówił, że nie wolno łamać prawa świeckiego a takim jest Konstytucja RP. Zastanawiające jest to, że pisowcom nie przyjdzie do głowy, że te “wypadki” im coś pokazują.

Rządzący na każdym kroku epatują swoją religijnością, która przerodziła się w fanatyzm, z którym nie ma możliwości komunikacji. Dokładnie według tego schematu funkcjonują sekty. W tych zamkniętych społecznościach panują toksyczne relacje, panuje “jednia” myśli i uczuć. Na czele sekty stoi charyzmatyczny guru, który czaruje wyznawców zlikwidowaniem zła na świecie.

Konstytucjonaliści prawnicy i opozycja grzmią, że władza łamie prawo. Odchodzący wojskowi, wydając oświadczenia, że Polska staje się z każdym kolejnym dniem bezbronna.

Rząd, zamiast rządzić, modli się i grzebie namiętnie w historii.

Od siedmiu lat sekta smoleńska co miesiąc celebruje wiec nienawiści i ignorancji wobec faktów. Oślepieni przez PiS i Rydzyka wyznawcy sekty smoleńskiej i winy Tuska nie są w stanie poddać swoje poglądy refleksji. Politycy partii rządzącej wygadują kompletne głupoty, obrażają tych, którzy kwestionują jakość gównianej zmiany.

“od 7 lat nie jesteśmy w stanie opisać, wykryć, zweryfikować jednoznacznie przyczyn tej katastrofy”. Przyznał też, że w przypadku Smoleńska “interesuje nas wszelka pomoc, zarówno techniczna, polityczna w postaci wywierania presji na Rosję, jak i pomoc prawna, ponieważ jeśli nie będzie współpracy ze strony rosyjskiej, w dalszym ciągu zamierzamy złożyć skargę do Trybunału Międzynarodowego”. Waszczykowski

Kolejna kompromitacja ministra MSZ. Pisowcom się wydaje, że za granicą mieszkają kretyni, którzy się dadzą nabrać na propagandowe sztuczki. Wiedzą, że w za Smoleńsk odpowiedzialność spada na kancelarię Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i załogę.

– Stany Zjednoczone zrobiły wszystko, co mogły, aby udzielić pomocy i przekazać te – dość ograniczone – informacje, którymi dysponowaliśmy, ale czujemy, że daliśmy swój wkład do pierwotnego dochodzenia. Zapewniliśmy, aby te same informacje, dotyczące pomocy, której byliśmy w stanie udzielić, dotarły również do polskich władz po zmianie rządu – mówił .Ambasador USA w Polsce Paul W. Jones w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej (http://www.tvn24.pl)

Minister MON jak nakręcony pajacyk wyskakuje z pudełka i mimo tylu porażających faktów leżących w ministerialnych szufladach, kasy ładowanej w kolesi z komisji, dziwacznych badań “ekspertów”skarży się za granicą, że Macierewicz z Misiewiczem nie są w stanie wskazać zamachowców. Znikąd Kaczyści nie dostaną wsparcia, bo nikt nie chce wspierać bredni i brać udział w zaklinaniu rzeczywistości przez sekciarzy smoleńskich.

Komisja na konferencji prasowej beztrosko oświadczyła, że doszło do wybuchu bomby termodynamicznej, mimo że szyby nie wyleciały w części kadłuba, a na nagraniach nie słychać fajerwerków, zaś ostatnią kwestią są słowa, że

ktoś za to beknie…i  kurwa mać… 

No właśnie, kto ma beknąć za ten koncert obłudy i oszustwa? Jeżeli działania sekty smoleńskiej nie zostaną powstrzymane, to będziemy świadkami comiesięcznej zdrady stanu, dokonywanego przez animatorów teorii zamachowej.

Tak jak na co dzień strzeżecie wielkiej tradycji i dorobku Wojska Polskiego i polskich żołnierzy zaklętych w Grobie Nieznanego Żołnierza, tak od tygodnia spada na was wielki obowiązek strzeżenie popiersia tego, który poległ w obronie Rzeczpospolitej – Macierewicz.

Tragiczny wypadek w Smoleńsku, w którym zginał prezydent Lech Kaczyński, reprezentujący środowisko PiS-u, stał się symbolem zdrady. Ludzie tacy jak Macierewicz utwierdzili Kaczyńskiego w teorii zamachu, czym ukoili jego poczucie winy za śmierć brata. To poczucie winy tak naprawdę jest niezależnie od tego, kto kogo namawiał do kontynuowania lotu, to świat polityki, w którym funkcjonowali, spowodował śmierć jego brata.

Bo za tę tragedię, niezależnie od przyczyn, ktoś odpowiada, przynajmniej moralnie. Odpowiada za to poprzedni rząd.

Nie ten oczywiście pani Kopacz, ale ten Donalda Tuska.

Wyłaniający się obraz z jednej strony jest smutny, a z drugiej przerażający. Smutny, ponieważ parę milionów ludzi w Polsce zostało zmanipulowanych. Zostali wciągnięci w toksyczne rozgrywki między politykami, którzy wraz z kościelnymi urzędnikami chcą rządzić krajem, zgodnie z własnymi lękami i katechizmem. Przerażający, ponieważ Kaczyński nie uzna raportu MAK, a otaczające go stado wyznawców utwierdza prezesa w przekonaniu, że gówniana zmiana jest potrzebna, że w Smoleńsku zamordowano jego brata, że w kraju 80% obywateli to wrogowie Polski.

Prawda jest taka, że ta władza nie nadaję się do niczego. Za granicą jesteśmy postrzegani jak rozwydrzony bachor, który nie może sobie znaleźć miejsca. Jarmarczny katolicyzm maszerujący ze zdjęciami martwych płodów i noszący sztandar Jezusa już dawno zagubili się w gąszczu kretyńskich zmian i dążą dale do łamania Konstytucji. Ziobro zapowiada, że projekt sądownictwa ma naprawić system. Jest tylko jedne, ale mimo że reforma jest potrzebna, to w tej formie jest kolejnym atakiem na trójpodział władzy, która chce złamać konstytucję, skracając ustaloną w niej kadencyjność sędziów.

To tylko przykład, który pokazuje, że PiS ma głęboko w poważaniu obowiązującą Konstytucję, na którą składał przysięgę i dzięki której dorwał się do władzy. Szkoda tylko, że wyborcy i zwolennicy gównianej zmiany nie mają świadomości, że czy to się komuś podoba, czy nie Konstytucja obowiązuje. Jeżeli chcą ją zmienić, to muszą to zrobić w sejmie, do tego momentu Konstytucja jest dla władzy świecką biblią. PiS musi zostać skutecznie skanalizowany, bo konsekwencje ich działań są coraz bardziej nieprzewidywalne i niebezpieczne dla kraju.

Pozdrowienia dla nowej grupy dyskusyjnej na Facebooku, na którą zapraszamy:

OPIS

Na grupie panuje prosta zasada — uznawanie i szanowanie granic drugiej osoby, reszta zasad z niej wynika, więc nie ma co dalej w to wnikać. 🙂

Grupa jest polityczna, zbyt wiele się dzieje wokoło nas złych rzeczy, które mają wpływ na nas i na następne pokolenia. Bez względu na poglądy polityczne, pochodzenie i życie prywatne oraz światopogląd, na każdego z nas spada ten sam deszcz, warto więc zaopatrzyć się w solidny parasol przed kaskadami błota płynącego z salonów władzy.

Lud daje na psychodeliczne fantazje sekciarzy publiczne środki i nie jest w stanie skonstatować, że za chwil parę nie będzie co z kraju zbierać.

Zwracamy się do siebie na Ty, nie obrażamy i nie agitujemy, tylko argumentujemy, najlepiej z humorem sarkazmem i ironią. Niektórzy twierdzą, że ironia i sarkazm to matka samotnych dzieci coraz bardziej wygląda, że coś w tym jest.

Gadamy w sieci, uczestniczymy w różnych grupach, jesteśmy adminami, łączy nasz w jakiś sposób racjonalizm, który oparty o rozum, prędzej czy później musi, przejąc kontrolę nad pijaną rządową łajbą, kiwająca się po salonach świata.

Opozycja i prawnicy krzyczą Rząd, Prezydent łamią konstytucję! To suweren się wtedy pyta; A od kiedy to Konstytucja podlega relatywnej ocenie jakiegokolwiek ugrupowania politycznego? Na to nie ma obrony.

Fakt jest taki, że została złamana Konstytucja i na dodatek władza niczym pijany furman brnie konsekwentnie do realizacji pijanej trasy do bliżej nieokreślonej stodoły.

Nasza stronka w sieci www.szurumburum.pl 
Zapraszamy do publikacji swoich tekstów na stronie. Warunki na Priv lub w komentarzach.
Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *