PiS – parszywa władza drobnych cwaniaków i komunistycznych kułaków

Piszę tekst, a w tle słychać TVN24…

Od czasu ostatnich transmisji z sejmu nie wiedziałem jakimi myślami się z Wami podzielić, aż do momentu, w którym usłyszałem słowa ojca zamordowanego na posterunku Igora. Komentatorzy dzielą się opiniami o zabójstwie Igora w policyjnym szalecie. Sprawa jest oczywista, są dowody, nagrania, stenogramy, dokumenty, opinie lekarskie i najważniejsze — zeznania ojca.

Ministrowie ignorują swoje własne opinie i udają, że mówią to poważnie. Gdyby nie media patologia miałaby się dobrze, a tak…

…mleko się rozlało.

Parlament zamienił się w teatr, w którym kontrolę przejęli ludzie parszywi. Obrzydliwe wystąpienia polityków z partii, której nazwa Prawo i Sprawiedliwość jest zasłoną dymną. Zaplecze partyjne składa się z nałogowych łgarzy i prymitywnych kułaków, którym dano możliwość załatwiania prywatnych biznesu.

Pisowski Olimp to zamknięte środowisko, które związane jest hakami. Rząd Prezydent i inni “szatani” wygadują kompletne bzdury w sprawach, które są oczywiste. Obrzydliwy sposób, w jaki pisowcy reagują na własną niekompetencję i ignorancję, to pokaz braku inteligencji emocjonalnej i podstawowej wiedzy o funkcjonowania społeczeństwa.

Nie idzie w nieskończoność zaprzeczać faktom. Polityczni przywódcy sekty, której celem jest zaspokojenie zemsty, zagonili się do narożnika, z którego już nie ma wyjścia.

Pisowski UKŁAD to przykład  jak wygląda skundlenie władzy u koryta.

W dwudziestym pierwszym wieku ludzie mają prawo do zażywania tabletek antykoncepcyjnych, tak samo, jak mają prawo zakładać prezerwatywy. Artyści mają prawo śpiewać, gdzie chcą, a politycy łamiący prawo idą do więzienia, to przecież główny punkt pisowskiego programu — gonić komuchów, złodziei i aferzystów, oraz potencjalnych szpionów.

Pisowskie ministerstwa, działają jak “gminne rady sołtysów”, każde panisko papla a muzo i załatwia prywatne biznesy.

Flagowa postać Pis-u Rezydent Andrzej Duda to kwintesencja polityka, który został ukształtowany przez propagandę.

Beata Szydło pełniąca obowiązki premier, straciła  kontrolę nad jęzorem. Tym razem udało się obrazić wszystkie unijne kraje.

– Mam odwagę powiedzieć, mam odwagę zadać elitom politycznym w Europie pytanie: dokąd zmierzacie, dokąd zmierzasz Europo? Powstań z kolan i obudź się z letargu, bo w przeciwnym razie codziennie będziesz opłakiwała swoje dzieci –  Beata Szydło.

To nie jest odwaga, to idiotyzm, za który zapłacimy wszyscy. Totalna opozycja, wstawanie z kolan i wina PO to jedyny schemat, w jakim poruszają się pisowcy i to się nie zmieni.

Władza jest skorumpowana, ale to nic w porównaniu z PEŁO, głupia szkodliwa i mało rozgarnięta retoryka, skoro oni łgali, kradli, to my też możemy.

Z mroków szafy wyłoniła się prawdziwa gęba pełna pisowski frazesów i kłamstw.

Paralizator i wyładowana bateria od rażenia prądem Suwerena to znak firmowy Kaczystów.

W pewnym momencie trzeba zdać sobie sprawę, że z bandytami i przestępcami się nie rozmawia. Morderstwo na komisariacie we Wrocławiu to dramatyczny przykład, w jaki sposób działa Pisowski “UKŁAD”.

Macierewicz niszczy Armię, udostępnia tajne dokumenty kolesiom, a tymczasem najsilniejsze państwo na Świecie rozpycha się łokciami i pokazuje, kto tu rządzi.

Wóz albo przewóz.

PiS musi odejść im szybciej tym większa szansa, że rozejdą się po kościach inwektywy wygadywane przez pisowskich oszołomów.

–Konstytucja to fundament, na których stoi gmach państwa. Nikt rozsądny nie majstruje przy fundamentach – powiedział Cimoszewicz.