Cuda, cuda ogłaszają…

Tadeusz Rydzyk zakonnik, redemptorysta, założyciel sekty religijnej, która nastawiona jest na czerpanie zysku z szeroko rozumianych mediów. Dobrodziej Tadeusz to charyzmatyczny przywódca duchowy jest autorytetem moralnym pokolenia Kaczyńskich. Socjalizm wycisnął swoje piętno na Rydzyku. Redemptorysta jest jak cinkciarz, tuli poczucie krzywdy, dzięki czemu skupił w swoim kompleksie medialnym kompleksy ludzi, którzy nie potrafią pogodzić się z przemianami w kraju po upadku socjalizmu. Rydzyk sprytnie skupił frustracje swojego pokolenia.

Nie potrafi składnie złożyć zdania, wygaduje głupoty, pokrzykuje:  Alleluja … do przodu… do bankomatu kochani! Czasy są ciężkie, trzeba pomóc panu Bogu!

Flagowe hasło gonić komucha stało się kwintesencją dwulicowości Pisowców. Wbrew głoszonym hasłom przez dobrodzieja z Torunia i bolszewików z PiS-u w Polsce nie było komunizmu. Natomiast był jedne wielki układ partyjny, który kontrolowały radzieckie służby wywiadowcze.

Tym razem układ się zmienia, coraz większą siłę ma nacjonalizm z faszyzmem w tle. Młode wilki z PiS-u i partii satelickich, swoje korzenie czerpią z ONR, są przesiąknięci nacjonalistycznymi ideami.

Dobrodziej trzyma to towarzystwo za twarz. Trzyma za jaja Kaczyńskiego, dla którego Macierewicz co tydzień w telewizji „Trwam” publikuje bajkę na cały tydzień. Dobrodziej Tadeusz niczym dobry ojciec pasie swoje owieczki rózgą karności w duchu miłości.

Rozmawiam czasami z panem premierem Jarosławem Kaczyńskim. I mówię mu, co mi się nie podoba. On na to żartobliwie: „Ojciec nas szczypie”. Odpowiadam, że nie, że to tylko takie głaskanie. Chcę jednak zaznaczyć, że mam do pana premiera Kaczyńskiego wielki szacunek. Ale ja nie jestem z żadnej partii.

„Uważam Rze”, 5 lutego 2012

Rydzyk wraz z Pisowskim układem, doją państwo, ile wlezie. Redemptorysta ignoruje prawo i nieujawnienia wysokości finansowania swoich dzieł z publicznych środków. Wynika z tego, że państwo płaci Rydzykowi, który zbiera kasę na to, aby jeszcze lepiej zbierać kasę.

Rydzyk jest najważniejszym partnerem medialnym dla PiS-u. Bez poparcia z Torunia marne są szanse Pisowców na przekroczenie progu wyborczego.

… a to kosztuje.

DA_Xlp_WAAAerG6

Tadeusz Rydzyk “To bardzo potężne działanie świata ateistycznego przeciwko Panu Bogu i widać, że w Polsce to też się dokonuje. To jest walka duchów, absolutnie”. Zakonnik jest kapłanem katolickim, a jego szefem jest królewska para, Maryja z Jezusem, papież oraz Episkopat. Rydzyk atakuje ateizm, bo zdaje sobie sprawę jakim zagrożeniem jest racjonalna ocena wygadywanych bredni i manipulacji.

Redemptorysta jest produktem skompromitowanego Kościoła Katolickiego, który na fali religijnych majaków zagląda suwerenowi do gaci i moralizuje do obrzydzenia. Episkopat i Rydzyk w świetle swoich poglądów słabo wypadają.

Moralizują, modlą się, a diabła mają za pazuchą.

W dokumencie przyjętym przez Episkopat Polski w dniach 13 i 14 marca 2012 jest powiedziane, że nie zostaną przyznane odszkodowania dla ofiar pedofilii od polskiego Kościoła.

Duchownych, którzy popełnili takie przestępstwo, chroni tajemnica spowiedzi, a Kościół zamierza jej bronić.

… Duchowni nie ujawniają informacji o księżach, którzy przyznali się do pedofilii w trakcie spowiedzi

Źródło 

Tajemnica spowiedzi powoduje, że przypadki pedofilii nie są ujawniane, a to jest przestępstwo.

Czy jesteś za tym, aby rozwiązać konkordat?

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *