Życzenia urodzinowe dla Jarosława Kaczyńskiego

W sieci wylew życzeń dla prezesa Kaczyńskiego więc pozwolimy sobie też złożyć życzenia.

Przede wszystkim życzymy zdrowia i wielu uśmiechów.

Niektórzy życzą prezesowi Kaczyńskiemu dużo zdrowia i Trybunału Stanu, inni zaś niczym Jarząbek życzą prezesowi gwiazdki z nieba

Przechwytywanie

My natomiast życzymy solenizantowi Jarosławowi Kaczyńskiemu spokoju ducha.

Życzymy prezesowi Kaczyńskiemu, aby jego plany co do Polski jak najszybciej legły w gruzach, to serdeczne życzenie podyktowane jest troską o zdrowie solenizanta i reszty społeczeństwa.

Życzymy Jarosławowi Kaczyńskiemu dużo dobrej pokory, która niezbędna jest do osiągnięcia spokoju ducha, który jest kluczem do zdrowia. Tak więc po raz kolejny życzmy dużo zdrowia.

Życzymy posłowi Kaczyńskiemu, aby przeszedł już na emeryturę, tyle lat w parlamencie, stresująca praca, brak czasu dla rodziny… szkoda zdrowia solenizancie.

Życzymy solenizantowi zrozumienia słów Króla Polski Jezusa, które dołączamy jako dedykację.

Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa.

Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości.

Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo budujecie groby prorokom i zdobicie grobowce sprawiedliwych,  i mówicie: “Gdybyśmy żyli za czasów naszych przodków, nie byliśmy ich wspólnikami w zabójstwie proroków”.  Przez to sami przyznajecie, że jesteście potomkami tych, którzy mordowali proroków!  Dopełnijcie i wy miary waszych przodków!  

Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?

Ewangelia Mateusza 23. 27-33

Niech umarli grzebią umarłych swoich, lecz ty idź i głoś Królestwo Boże

Ewangelia Mateusza 8.21-22