Czyste intencje Suwerena, to koszmar dla tej władzy

Grupka młodych lekarzy rezydentów głoduje w naszym interesie. Kierują nimi czyste pobudki, czują powołanie, chcą zostać w kraju i leczyć Kaczyńskiego, Schetynę, Macierewicza, Kukiza, Michnika, Dudę, Suskiego, Lisa i panią Szydło, z której wyszło do końca prawdziwe szydło. Dyskusja w sejmie, o strajku głodowym Rezydentów, to irracjonalny spektakl bezczelności, buty, arogancji i prostackiej propagandy sukcesu w wykonaniu władzy.

Posłowie są zgodni co do utrzymania czasu letniego, ale nie są zgodni w sprawie bezpieczeństwa życia Suwerena. W interesie każdej władzy jest utrzymać swoich wyborców przy zdrowiu tak, aby w mogli w zdrowiu pracować dla Polski, dzięki czemu rząd będzie miał więcej środków finansowych.

Młodzi lekarze wiedzą, że w zdrowym ciele zdrowy duch, więc jednym z postulatów jest propozycja przerzucenia części akcyzy ze sprzedaży tytoniu na leczenie nowotworów. Pomysł sprawdzony w postaci podatku kapslowego.

Podatek korkowy lub kapslowy – jak niektórzy nazywają potocznie ten „haracz” – ściągany jest od sprzedawców alkoholu przez wszystkie gminne samorządy. Aby handlować legalnie alkoholem, trzeba otrzymać na to koncesję. Jej uzyskanie nie jest tanie. Chodzi o wydatek rzędu kilku tysięcy złotych rocznie. Samorządy muszą jakoś zagospodarować tę sporą kasę. A nie mogą wydać tych pieniędzy na każdą gminną potrzebę. Pieniądze te, zgodnie z prawem, muszą być przeznaczone na realizację programów profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych.

Każdy, kto kupuje piwo czy wino, finansuje więc działania mające ograniczyć nadużywanie alkoholu i łagodzić jego skutki.

Niby proste i społecznie korzystne, ale… to odebranie władzy kasy, a to już nie jest takie proste. Za obecny stan rzeczy winne są wszystkie ekipy, Ministerstwo Zdrowia to od lat wtopa za wtopą i politycy mają pełną tego świadomość.

Gdyby w sejmie obowiązywała zasada, kto jest bez winy ten niech pierwszy kamieniem, rzuci, to sejm zamieniłby się w kamieniołomy.

Jaka jest reakcja rządu? Kłamstwa manipulacje i chamstwo.

Pisowcy w obliczu czystych intencji adwersarzy nie wiedzą jak się zachować, są bezradni, więc stają się agresywni, tak jak to się dzieje w wypadku ludzi, którzy nie mają argumentów. Nie udało się przekupić, Rezydentów to należy im wsadzać dziecko w brzuch, albo wysłać za granicę. Emocjonalny okrzyk posłanki z ław sejmowych, “… niech jadą”, to cała prawda o stanie mentalnym polityków PiS i tych, co tę złą władzę popierają.

DL773gTXcAAHp8s

Strajk głodowy młodych lekarzy może być katalizatorem upadku rządów PiS, jeżeli społeczeństwo obudzi się jeszcze przed wsadzeniem ręki do nocnika.

PiS obraża inteligencję Suwerena. Z każdym kolejnym dniem chaotycznych rządów sekty Kaczyńskiego, Macierewicza, Rydzyka, wzmaga się fala ordynarnej bolszewickiej propagandy.

Natomiast ta odezwa potwierdza, że władza słania się na glinianych nogach.

DKZJ1KBXkAAwI-N

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *