Złoty odlot władzy

Złoty odlot władzy

Pokaz buty, jaki urządził w Parlamencie Europejskim prof. Legutko, zakończył próby dyskutowania z Kaczyńskim. Unia od prawie dwóch lat wzywa Polski rząd, aby ten przestrzegał podpisanych umów międzynarodowych i zobowiązań. Pisowcy jak mantrę powtarza, że skoro wygrali wybory, to mogą zmieniać, co chcą i jak chcą. Nie uznają opinii innych, chyba że zgodna jest z ich aktualnymi działaniami. Na wytykane im błędy i kłamstwa reagują agresją, ucinają rozmowę, nie potrafią znieść jej przekazu, bo zostali publicznie zdemaskowani. To, że król jest nagi, wiadomo, ale paradowanie na golasa po Europejskiej scenie to przesada i wstyd.

Błędem jest ignorowanie faktów, które wprost wskazują na przestępczą działalność najwyższych rangą państwowych urzędników. Władza świadomie łamie umowę z wyborcami, kłamie, manipuluje danymi. Nie można wierzyć w pokrętne tłumaczenia władzy. Rzucają w trakcie publicznego wystąpienie luźną myśl, która musi być na tyle kontrowersyjną, aby publiczność miała o czym dyskutować. W tym czasie zajmują się zniszczeniem Państwowej Komisji Wyborczej Sądów i doją państwową kasę na potęgę, zadłużając nas na pokolenia w imię fatamorgany “Dobrej Zmiany”, która ma służyć wąskiej grupie pisowskich elit.

My tu gadu gadu a w naszym pięknym ogrodzie PiS nam kradnie jaja dosłownie i w przenośni.

Po tej analizie doszliśmy do wniosku, że takiego zapewnienia dać na tle obowiązujących przepisów nie możemy, wykluczyć zaburzeń czy nawet destabilizacji procesu wyborczego niestety nie możemy – powiedział Hermeliński.

(…) mogę powiedzieć, że w związku z tym ten system informatyczny, który mamy, on po prostu musi pójść do kosza, bo on będzie nieprzydatny do przeprowadzenia wyborów w tym kształcie, jaki został zaproponowany w projektowanych przepisach” – ocenił Hermeliński. 

Nowi komisarze będą osobami, od których wymaga się jedynie wykształcenia prawniczego. Natomiast nie ma mowy o ich apolityczności, czyli tej cesze, która jest właściwa dla sędziów 

przepisy przygotował mały Kazio – [skwitował mówca]

Warto zapamiętać scenę, w której to Polski Europoseł PiS opuszcza salę w trakcie dyskusji o stanie demokracji w Polsce. Tak będzie wyglądać wyjście Polski z UNII. Jeżeli plan Kaczyńskiego załatwienia sprawy rękami nazistów się uda, to Unia nas sama wywali.

Niezgodny z Unijnymi normami system prawny Polski, który zamierza wprowadzić Kaczyński, łamie warunki umowy z Unią, czyli innymi państwami. PiS ignoruje rzeczywistość i nie jest zdolny do kompromisów i takim już zostanie.

Obywatele zadecydowali większością o wejściu w struktury Unijne. Politycy PiS brali udział w procesie przystępowania Polski do unijnych struktur, negocjowali warunki, dostają wypłatę z unijnej kasy, korzystają z dotacji, więc dlaczego się teraz tak diametralnie odmieniło? Wygląda na to, że interesy partyjne i prywatne biznesy dotarły do muru. Nie ma zgody Unii na łamanie prawa przez pisowski Rząd.

Świat PiS-u nigdy nie będzie światem Europejskim, bo ten świat jest pro obywatelski. Europoseł Legutko swoim ostentacyjnym opuszczeniem obrad PE postawił kropkę. Jest takie ogólne przekonanie, że PE tylko straszy i owszem to „straszenie” to procedury, które muszą być zachowane, zanim Unia wdroży sankcje finansowe.

Przejaw demokracji, opartej o wartości humanistyczne, poglądy Sokratesa i Platona, które głosił Jezus. Obóz władzy prezentuje jarmarczny katolicyzm, który udaje chrześcijaństwo, a pod stołem załatwia brudne interesy. Unijny politycy dobrze o tym wiedzą, a to, że nie mówią po polsku, nie oznacza, że nie są na bieżąco z machlojkami pisowskiej władzy, która wypuszcza na ulice faszystowskie bojówki.

Pieniądze popłyną do Samorządów, to uderzenie z liścia w pisowski Rząd.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości epatują społeczeństwo swoją religijnością, więc… Czy nadstawią drugi policzek? Czy zrobią rachunek sumienia?

Król Polski Jezus wraz z Królową Marią musieli wyjechać na wczasy, bo jako uchodźcy i Żydzi zmietliby ten komunistyczny Rząd w ułamku sekundy.

cross-691115_640

Są takie wersety w Biblii, których zgodność z oryginalnym przekazem nie poddaje się pod wątpliwość powyższy cytat, należy właśnie do takich. Prawo i Sprawiedliwość niczym krzyżowcy wznoszą okrzyki o chrześcijańskich korzeniach Europy, katolicy wzięli sobie to do serca i na tym polega ich błąd, ponieważ nie wiedzą, że katolicyzm jest tylko odłamem chrześcijaństwa z pogańskimi gadżetami, takim jak różaniec, płaczące krwią posążki, święte obrazki, rzeźby.

A tam, gdzie religia przejmuje kontrolę nad umysłami polityków i sekciarzy tam rodzi się konflikt światopoglądowy.

 

Polska jest krajem wolnym od antysemityzmu i rasizmu. Nie należy marginalnych incydentów utożsamiać z całym narodem. 

Jak Pani ocenia sam Marsz Niepodległości? 

W grupie głównie młodych patriotów z flagami znaleźli się prowokatorzy

źródło

Stwierdziła beztrosko władza.

Katastrofy i rewolucje mogą dosięgnąć także nasze ogrodzone płotem osiedle z przedszkolem i szkołą za płotem.

Przesadzam?

Przez ostatnie sześć lat prowadzę dyskusje w mediach społecznościowych z katolikami wyborcami PiS-u i widzę, że z każdym kolejnym dniem rządów tej toksycznej władzy zdobywane są kolejne szczyty absurdu i odwróconych znaczeń. Kaczyński, Szydło, Macierewicz, Duda i cały ten Rząd, urządzili farsę na cały świat, który ze zdumieniem przeciera oczy i nie specjalnie wie jak się do tego szaleństwa pisowskiego odnieść. I nic dziwnego skoro obserwują wyczyny komisji Macierewicza, która doi państwo z kasy i dostarcza politycznego paliwa Kaczyńskiemu.

Przechwytywanie

Nic nie szkodzi, że naukowcy od robienia ludziom wody z mózgu w swoich obliczeniach ignorują prawa fizyki, bo nie pasują do kłamstwa o zamachu, wybuchach, falach elektromagnetycznych, wybuchających parówkach i zmieniającej właściwości brzozie. Jak można traktować poważnie ludzi wierzących w te bzdury?

Samolot dla VIP-ów został kupiony rzutem na taśmę, tak żeby było czym się chwalić w podsumowaniu dwóch lat systematycznego niszczenia struktur obronnych Polski. Zdewastowany łańcuch dowodzenia, skandaliczne nadużycia finansowe, pozbycie się oficerów linowych i generałów, to są prawdziwe sukcesy ministra. W świetle tych faktów zakup jednego samolotu i uroczyste  poświęcenie, go przez kapłana wygląda na ponury żart.

10253074-chwila-poswiecenia-samolotu-gulfstream-643-428

Kolejny z wielu pomników narodowej głupoty, które codziennie stawia nam Kaczyński. Najgorsze jest to, że te pomniki dostają nóg i niczym szarża Ułanów, nacierają na Germańska, Ruska  i resztę demonicznej Europy, która według polityki Rządu ma być katolicka

Rośnie na terenie kościoła Przemienienia Pańskiego. Stalowe ogrodzenie wokół niego nie jest przypadkowe. Od wielu już lat ogrodzenie ma zabezpieczać cudowną lipę przed pątnikami. Obgryzali biedne drzewo, wierząc, że jego kora uśmierza i leczy ból zębów! – czytamy na drewnianej tablicy wiszącej na lipie. Za lipą zaś, na murze kościoła powieszono ikonę św. Apolonii. To ją o zdrowe i mocne zęby proszą pielgrzymi odwiedzający to miejsce. 

Pielgrzymi gryzą drzewo.

i czysta etnicznie, albo jej nie będzie wcale.

Będzie wręcz odwrotnie. PiS, a tym samym Polska ma okazję zostać odizolowana od Europy, żeby “narodowy patriotyzm” wraz z “Dobrą Zmianą” Kaczyńskiego, Rydzyka i ONR-u nie rozlazł się po Europie jak plaga.

Dużym ryzykiem jest czekanie na kolejne wybory ponieważ wszystko wskazuje na to że sowiecki czołg z napisem “PiS 102 i kot” nie cofnie się na krok. Czym innym są niespełnianie obietnic wyborczych, a czym innym walka o przetrwanie w życiu politycznym w przypadku gdy wisi nad głowa Trybunał Stanu. W takim wypadku tonący chwyta się brzytwy

Oby nie było już za późno.

nie-badz-jeleniem-daj-glos.

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *