Komunista ubiera Polskę

Komunista ubiera Polskę

Gra pozorów, którą serwuje nam Kaczyński, wymknęła się spod społecznej kontroli, a naród doznał amnezji selektywnej. Zasada ogólna jest taka, że należy wykorzenić z aparatu państwa komunistów i finansowych malwersantów. Żeby to skutecznie zrobić, prokuratorzy i sądy muszą być pod naszą kontrolą, ponieważ politycy Prawa i Sprawiedliwości są całkowicie bezstronni, a ich wybory są po prostu najlepsze na Świecie.

W celu sprawnego przeprowadzenia zamachu na system prawny Polski, Kaczyński zatrudnił komunistów.

comment_Hqszvvzwby7HX0lXayMHkppH1mGflPRI

Prokurator komunistycznego aparatu represji Piotrowicz został zatrudniony na stanowisko pacynki Kaczyńskiego i proceduje bez procedur obalenie ustroju. Z wrodzoną swobodą komunistycznego aparatczyka chronionego przez władzę, zmienia ustrój Polski.

Komisja Sprawiedliwości to PiS w pigułce, zbiór “małych Kaziów” i tak będzie działać władza i instytucje z nią związane. Naiwnością jest myślenie, że po tym, jak rozwalą system, wrócą do demokratycznych mechanizmów.

Pośpiech, w jakim łamią prawo, obnaża ich ignorancję i bylejakość. Nie potrafią złożyć w całość jednej teczki dokumentów w logicznej kolejności, więc dla odwrócenia uwagi podrzucili Prezydentowi i Komisji Sprawiedliwościowi do wyboru kilka zastawów poprawek. Nic więc dziwnego, że w tym chaosie głosowane są niepodpisane przypadkowo złożone bazgroły.

Natomiast precedensem jest to, że przewodniczący Komisji Sprawiedliwości komunista Piotrowicz prowadzi głosowania nad poprawkami, które były tajne do dnia ich procedowania. To celowe dążenie do dyktatury i to się właśnie dzieje. Swoboda, z jaką PiS depcze demokrację, świadczy o tym, że nie mają już żadnych hamulców.

Prezydent w ekskluzywnym wywiadzie rzuca mimochodem swoją prywatną opinię, że: “Każdy może sobie uważać, co mu się podoba” o Konstytucji i pojechał tam gdzie go jeszcze nie było.

Procedowanie niekonstytucyjnych ustaw, jest złamaniem konstytucji w celu zmiany ustroju Polski.

Jeżeli to nie jest Zamach Stanu, to co nim jest?

Mamy wysoki odsetek rodaków, którym najzwyczajniej na świecie nie chce się zdobyć na wysiłek sprawdzenia, czy przypadkiem pod pozorem gładkich gadek ich wybrańcy nie są dwulicowymi oszustami, którym zależy na profitach z władzy i upokorzeniu poprzedników? Czy w imię własnych interesów wprowadzają państwo represyjne?

Sztuczka polega na tym, aby Suweren myślący demokratycznie czekał rozproszony na demokratyczne odsunięcia niedemokratycznej władzy.

Dziennikarze RMF FM dotarli do nieoficjalnych informacji dotyczących najbliższych wyborów samorządowych. Według ich wiedzy, w PiS rozważa się wariant siłowy, polegający na wymianie całego składu PKW.

W trakcie dożynania Trójpodziału władzy, który według Prezydenta polega na tym, że to politycy wybierają sędziów.w Sejmie Polski, prezes Kaczyński wraz z siedzącymi obok klakierami, napajali się długo oczekiwaną zemstą. Sprawca zamieszania siedzi rozluźniony w ławach poselskich i czyta książkę. Po raz kolejny Kaczyński pokazał, że dobrze zna mentalność Polaków i wie, że nic tak nie wkurza suwerena, jak ignorowanie jego woli. Jarosław Kaczyński prowokuje Suwerena każdą swoją decyzją i na pozór nic nieznaczącymi gestami jak ten z książką o kotach.

jaroslaw-kaczynski-czyta-w-parlamecie-atlas-kotow-455999-GALLERY_BIG

Prezes wystawił rachunek za lata doznanych skrzywdzeń, których w jego przekonaniu doznał. Jeżeli ktoś myśli, że Kaczyński nie odbierze dzisiaj tak długo oczekiwanej satysfakcji, to jest w błędzie.

koduj24.p
koduj24.p

Dr Ernest Wolf W maj 2001 trafnie opisał narcystyczno-psychopatyczną wściekłość, która według niego nie ma końca.

Narcystyczna wściekłość występuje w wielu formach. Jednak wszystkie one mają specyficzny „psychologiczny aromat”, który zapewnia im osobną pozycję w świecie agresywnych ludzkich zachowań. 

Potrzeba zemsty, poprawienia tego co złe, położenia kresu temu co bolesne, za pomocą jakichkolwiek środków, oraz głęboko zakorzeniony, nieubłagany przymus dążenia do realizacji wszystkich tych celów, nie pozwalający spocząć tym, którzy doświadczyli narcystycznego zranienia – to cechy charakterystyczne wszystkich form narcystycznej wściekłości, i odróżniają ją one od innych rodzajów agresji.

Narcyz, który ma władzę i narzędzia represji, nie odpuści. Każdy, kto kwestionuje opinię narcyza lub przewyższa go intelektualnie, musi zostać surowo ukarany. W oczach narcyza ludzie nie mogą być niezależni, a każdy oponent traktowany jest jak potencjalny wróg. Wewnętrzny przymus dążenia do wymierzenia kary wraz z latami kumulacji krzywd przybiera postać natręctwa. Z każdym kolejnym zranieniem kara rośnie dwukrotnie.

Problem w tym, że potrzebę zemsty Kaczyński zaczepił w umysłach pisowskiego elektoratów i partyjnych działaczy, którzy są lokowani we wszystkich możliwych strukturach państwa. Kaczyński prędzej czy później straci nad nimi kontrolę, pazerność i głupota weźmie górę. Kwestią czasu jest, kiedy prosty w obsłudze pisowski aparatczyk zacznie realizować swoje prywatne interesy i zemsty lokalne, ten model polityka PiS jest niereformowalny.

Jak będzie działać państwo PiS?

Dokładnie tak jak działa obecny parlament,  któremu standardy nadaje Piotrowicz, Pawłowicz, Suski, Pięta i resztę posłów, którzy służą władzy do głosowania, tak jaki każe partia, bez refleksji i zastanowienia głosują za czymś, czego nie czytali.

 

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *