“Rzeczpospolita Kaczyńska”

“Rzeczpospolita Kaczyńska”

Od dwóch lat demokraci łudzą się, że odsuną PiS od władzy mechanizmami demokratycznymi. Od momentu ataku na Wymiar Sprawiedliwości i pierwszego złamania przez władzę Konstytucji, Kaczyński ruszył po swoje, niszcząc po drodze do zemsty państwo.

Nie ma organu, który przerwałby ten skandaliczny spektakl w reżyserii cynicznego komunisty Piotrowicza, który w Parlamencie zachowuje się jak pierwszy sekretarz na egzekutywie. Wygłasza uroczyste frazesy, strofuje posłów, recenzuje ich wypowiedzi, przerywa opozycji. Chamstwo w czystej postaci, pokaz buty i arogancji, czyli cechy, które w partii Kaczyńskiego są na pierwszym miejscu. Poseł, minister, premier, prezydent nie jest od myślenia tylko od wykonywania poleceń partyjnych.

Zdaje się jednak, że Borys Budka, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej rozgryzł plan, jaki ułożył prezes Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem Budki:

„Każdy, kto choć trochę zna prezesa Prawa i Sprawiedliwości, wie, że Jarosław Kaczyński w takich sytuacjach nie odpuszcza. Jak ktoś raz go obraził, czy nawet nie obraził, ale mu się przeciwstawił, jest w stanie zrobić wszystko. Nawet poświęcić istotną część własnego planu politycznego tylko po to, by przeciwnika upokorzyć”.

Media spekulują czy prezes zostanie na czele rządu? Pytanie tylko, czy prezesowi zdrowie pozwoli na bycie Premierem, bo złość nie tylko piękności szkodzi, ale i na zdrowiu się odbija.

W Prawie i Sprawiedliwości trwa wojna o schedę po Kaczyńskim. Brudziński, Ziobro, Macierewicz i cichy jak myszka Kamiński będą ciągnąć tę kapotę, aż ją porwą na strzępy. Kto chwyci większy kawałek, ten będzie miał większą kontrolę nad Suwerenem, opozycją polityczną i kasą.

Po tym, jak zniszczą sądy.

takie scenariusze będą oficjalnym działaniem organów siłowych

Tymczasem równolegle rozwalają Ordynację Wyborczą.

PiS ma problem, bo Świat uważnie śledzi wyczyny Piotrowicza i będzie konsekwentny w izolowaniu kraju, w którym do głosu dochodzą komuniści, którzy wpychają kraj w czasy Gomółki. To po prostu nie przejdzie.

Czas rozliczenia PiS-u nadchodzi nieuchronnie.

Osobiście rozmawiałam z Prezesem Rady Ministrów Panią Beatą Szydło i podczas tej rozmowy Pani Premier poleciła mi, abym nie kierowała sprawy do zredagowania i ogłoszenia w Dzienniku Ustaw” – zeznała przed prokuratorem Jolanta Rusiniak. 

Najbardziej jednak zadziwiające jest, że mimo iż kilku świadków jako osobę podejmującą decyzję o blokowaniu drukowania wyroków wskazało premier, prokuratorzy śledztwo umorzyli, chociaż samej Beaty Szydło nie przesłuchali.

Premier Polskiego Rządu, Beata Szydło załamała Konstytucję.

Ignorowanie tego, co wyprawiają komuniści z PiS, to zgoda na to, aby nasze dzieci i wnuki żyli w kraju, w którym rządzi zabobon i partyjna egzekutywa.

DSC_6277

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *