Każdy, kto popiera PiS, kradnie nam wolność.

Każdy, kto popiera PiS, kradnie nam wolność.

Czy w obecnej sytuacji, w jakiej znalazła się Polska, pisanie i rozmawianie o samopodpaleniu się Piotra Szczęsnego pod Pałacem Kultury, jest dalej zbyt drastyczne i nie na miejscu? Czy to, co zrobił Piotr, było teatralnym gestem, chęcią zapisania się w historii? Czy Piotr został oszukany przez totalną opozycję? Te i inne pytania w podobnym tonie, mają zracjonalizować wyparcie zbyt drastycznego zdarzenie, w wyniku którego podpalił się człowiek.

Otóż Piotr Szczęsny miał czyste intencje, które udokumentował w postaci spójnego Manifestu pisanego emocjami człowieka, dla którego Polska jest warta tego, aby oddać za nią swoje życie.

Czy to nie definiuje bohatera?

hand-749676_1280

Prawda jest taka, że polityczna poprawność dla pokolenia mediów społecznościowych, to mit wykorzystywany przez polityków i kapłanów.

Nie ma w internecie tematów tabu.

Termin „polityczna poprawność” opisuje koncepcje moralnej prawości, którą ato my – dzieci boomu demograficznego wnieśliśmy ze sobą na akademię, do dziennikarstwa i rządu w latach 60′ ubiegłego stulecia. Z mojego doświadczenia wynika, że współcześni studenci – czarni i biali, kobiety i mężczyźni, homo i heteroseksualni – są zdumieni ideą, powszechną wśród ich rodziców, że określone, naukowe opinie są niemoralne lub istnieją pytania, które są zbyt ostre, żeby się ich podjąć.

W obronie niebezpiecznych idei

PiS nie ustąpi na krok, bo Konstytucja i prawa w niej zawarte dla elektoratu PiS -u nie mają mocy prawnej. Zostały napisane przez komunistów i „Bolka”. Dla fanów TVP i Radia Maryja, trójpodział władzy to abstrakcyjna konstrukcja, której znaczenia nie są w stanie zrozumieć. Natomiast obronę Konstytucji i wolnych Sądów traktują jak zdradę Polski. Dla wyznawców Kaczyńskiego i Rydzyka to właśnie demokracja jest powodem ich wieloletnich cierpień, za które teraz mają okazję się zemścić, niszcząc bezmyślnie dorobek Polski. Paradoksalnie im głośniej Obywatele skandują Konstytucja, tym bardziej wyznawcy Kaczyńskiego, utwierdzają się przekonaniu, że to „układ” wyje z bezsilności.

Ja się PiS nie boję. Najbardziej boję się pewnej emocjonalnej i społecznej próżni, w której zapanuje marazm i niechęć ludzi do reagowania na niekorzystne dla kraju i demokracji działania władzy.

Donald Tusk.

Donald Tusk jest politykiem światowej klasy, więc wie, co może powiedzieć, a co należy przemilczeć. Jest świadomy, jak niebezpieczną grę prowadzi Kaczyński z Polakami i Europą.

Kaczyński od dwóch lat wpycha kij w szprychy państwa i obserwuje, jaki jest tego skutek. Macierewicz i Ziobro zostali obdarowani władzą, do której się przywiązali. Jeżeli PiS nie zostanie odsunięty od władzy przed końcem obecnej kadencji, to nie będzie wolnych wyborów i wolnych mediów.

Polską będzie rządził Ziobro, a Antoni dalej będzie bawił się w wojsko i bredził o zamachu, który mocą ustawy stanie się faktem.

DQm0lMCW0AADGxT

Propaganda pisowska sprawiła, że zniszczenie trójpodziału władzy, TK, Sądów, oraz nagminne łamanie Konstytucji w oczach ich wyborców to jedyny ratunek dla Polski przed Tuskiem. PiS chce zniszczyć porządek prawny, który kojarzy z Okrągłym Stołem, Wałęsą i oczywiście „peło”.

– Konstytucja! – skanduje Suweren.
– Jaka? – pyta słuchacz radia Maryja — Ta stworzona przez komunistów i zdrajców od Okrągłego Stołu spod znaku Bolka?!
– Trójpodział Władzy!
-Zorganizowana grupa kolesi kradnących kiełbasę!

Koniec wymiany poglądów.

…kradną wolność.

Kradną, krok po kroku, a że dobrze im idzie, to ukradną, ponieważ mogą.

Brutalna wojna między Dudą a Macierewiczem nie jest sprawą wewnętrzną Polski, jesteśmy członkiem NATO, nasze Wojsko bez Sojuszu stanie się bezbronne.

Trump podpalił Bliski Wschód w społecznościach muzułmańskich, rośnie wściekłość i agresja, a nasze resorty siłowe ganiają na manewrach w porwanych portkach, noszą ministrom parasole, malują trawę na zielono, modlą się i odczytują apel smoleński. Przecież to kompletny idiotyzm, pełzająca eutanazja państwa.

Prawdziwi komuniści w rządzie PiS śmieją się nam w twarz. Z patologicznym uśmiechem satysfakcji na twarzy zdemolowali ustrój, który zdelegalizował socjalizm. Za nic mają ludzi, którzy pamiętają, kim byli i co robili w czasie stanu wojennego.

Każdy, kto popiera PiS, kradnie nam wolność i daje przyzwolenie nazizmowi.

5a1bb5bf5dc82_p

Please follow and like us:

Facebook Comments

2 thoughts on “Każdy, kto popiera PiS, kradnie nam wolność.

  1. ja popieram pis i uwazam ze kazdy kto popiera peo kradnie mi wolnosc i popiera zlodziei. pfff ale napiasli dobrze ze was jest garstka

    1. To znaczy że masz kłopoty z myśleniem sceptycznym. Ciężko jest przyznać się do błędnego wyboru ale najgorzej jest wtedy, gdy wyborca PiS jest idiotą, który nie chce lub nie potrafi oceniać faktów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *