Polacy! Nic się nie stało…

Polacy! Nic się nie stało…

Smutny prezent dostaje Suweren od władzy, która niczym pijany i brutalny “pan domu” podpalił choinkę i spuścił manto stawiającym się współlokatorom. To, co dzieje się w wirtualnym świecie przełoży się na atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, które dla katolika są świętami odrodzenia, nadziei na życie w świecie pod władzą absolutną Prawego i Sprawiedliwego Boga. Politycy pisowscy udowadniają tylko, że wiara katolicka nie ma nic sensownego do zaofiarowania, ponieważ jej przedstawiciele w obozie władzy to przestępcy. Prezydent Duda ratuje opłatek, a potem łamie Konstytucję, na którą przysięgał, powołując się na boga.

Cynizm w czystej postaci.

man-599299_1280

Trzeba będzie obalić te rządy

W Polsce nie ma demokracji. Jest tyrania większości (…) Tyrania większości to jest także tyrania kłamców i głupców, to, co uprawia PiS w tej chwili, to jest granie na poczuciu bezpieczeństwa (…) granie na skłonności do zła. To jest zło. PiS dla mnie uosabia w całości i niektórzy z przedstawicieli PiS-u (uosabiają – red.) zło, diabła.

Profesor Król

Gdy ludzie powołujący się na wartości swojego wyznania robią podłe rzeczy, to znaczy, że te ich wartości są funta kłaków warte, bo nie doskonalą społeczeństwa, tylko je uwsteczniają. Pisowska sekta jest na to żywym dowodem.

Religia, która pretenduje do bycia prawdą absolutną i odpowiedzią na wszystkie pytania rodzi patologię społeczną, uwstecznienie edukację i przekaz medialny czego jesteśmy świadkami. Umacniająca się sekta Smoleńska to żywy przykład zidiocenia sporej części pisowskich kiboli. Na myśl przychodzi kult Cargo tam też samolot, zdrada aniołów, którzy podbierali Aborygenom prowiant ze zrzutu.

Im wyżej PiS wspina się w swojej arogancji i poczuciu bezkarności, tym bardziej będzie bolał upadek, jak nie teraz to w przyszłości. Sytuacja jest groźna, bo rozpada się pisowski mit jak domek z wymiętolonych kart. Posłowie obozu rządzącego nie do końca zdają sobie sprawę z tego, że kolejna władza, aby utrzymać swoje poparcie, będzie musiała rozliczyć nie tylko PiS, ale i te ugrupowania, które brały czynny udział w łamaniu konstytucji.

Dążąc do odwetu za własne błędy i nienawiść do świata, Kaczyński zniszczył dorobek Polaków, podzielił i skłócił sąsiadów w całym kraju. Wydobył z części rodaków pokłady agresji, nienawiści do obcych i ludzi myślących inaczej. Wyprowadził na ulice faszystowskie hasła, symboliczne szubienice do wieszania opozycji. Uruchomił maszynę propagandową w zakłamanym bolszewickim stylu.

Elektora, który popiera destrukcyjne działania Kaczyńskiego, jest ślepy na fakty. PiS nie chce wyjść Polski z Unii, chce być z niej wyrzucony z hukiem, tak aby później do znudzenia opowiadać jaka ta Unia jest zła, dała kopa mesjaszowi Europy. PiS kłamie, że nic się nie stało, że Unia może nam skoczyć, aby to zrozumieć, wystarczy chwilę pomyśleć.

Biznes w Europie jest ściśle związany z Unią, kraje członkowskie wpłacają pieniądze swoich obywateli więc z jakiej racji mają płacić na kraj, w którym rządzą szaleńcy nieprzestrzegający europejskich standardów? Jaki poważny inwestor będzie chciał inwestować swoje pieniądze w kraju, w którym sądami zarządzają politycy rządzącej formacji politycznej? W kraju, w którym projektami poselskimi można zmienić Ustawę Zasadniczą?

Jest jeszcze jedna kwestia, katoliccy kapłani. Gdy już nam Unia zakręci kurek z kasą, to jak myślicie skąd biskupi będą ciągnąć kasę aby odbić sobie straty z cofniętych dotacji?

Okres świąteczny to czas wyciszenia, odpoczynku i radości. W tym roku brudne łapy władzy zabłociły świąteczny obrus i atmosferę.
Obywatelska-wolnosc-wyboru-kuku-pl

Please follow and like us:

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *